Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Autosalony a autobazaryTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Autosalony a autobazary


Pro provozovatele autosalonů či autobazarů je důležité ke každému vozu umístit co nejobsažněší informace. Tento požadavek splňuje informační stojan, Vyrobený z hliníku a osazený plakátovým rámem nebo světelným rámem s možností doplnit zásobník na letáky. Pro vymezení prostorů v rámci budovy lze využít mobilní pásové či provazové bariéry.

Autosalony a autobazary Autosalony a autobazary Autosalony a autobazary

Pro provozovatele autosalonů či autobazarů je důležité ke každému vozu umístit co nejobsažněší informace. Tento požadavek splňuje informační stojan, Vyrobený z hliníku a osazený plakátovým rámem nebo světelným rámem s možností doplnit zásobník na letáky. Velmi důležitou součástí propagace je vhodné umístění nabídky - katalogy a letáky. Pro tento účel naleznete v našem portfoliu stojany na katalogy s vysokou kapacitou a variabilitou. K dispozici jsou také stolní či nástěnné plastové zásobníky na letáky.

Autosalony a autobazary Autosalony a autobazary Autosalony a autobazary

Přímo v interiéru lze přímo na stolech využít pro prezentaci nabídky či denního menu plastové menu stojánky. Dodáváme v provedení z ohýbaného či dvoudílného plastu resp. s hliníkovou základnou pro větší stabilitu. Pro velmi zajímavou a intenzivní propagaci lze použít světelný rám. Světelné rámy dodáváme s podsvícením standardními zářivkami či velmi ekonomické řešení LED. Jednoduchá výměna motivu díky zaklapávacím hliníkovým lištám. Pro intenzivní propagaci sdělení lze také využít zajímavého řešení prezentace - bannerové systémy - stojany banner display, vhodné například na výstavy či jen jako doplněk v interiéru resp. bannerové lišty banner profil, kde je plakát umístěn mezi dvě zaklapávací hliníkové lišty a zavěšen na stěnu nebo do prostoru.

Autosalony a autobazary Autosalony a autobazary Autosalony a autobazary

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Autosalony a autobazary

 • Bannerové systémy Bannerové systémy
  Bannerové stojany a lišty jsou vhodné pro nástěnnou nebo samostatně stojící propagaci. Zaklapávací lišty banner profil a stojany banner display jsou velmi oblíbenou formou propagace.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

 • Menu stojánky Menu stojánky
  Plastové stojánky, vhodné např. pro umístění cenovky, denní nabídky či jmenovky. Dodáváme jako jednodílné ve tvaru A, L a T resp. jako dvoudílné s plastovou či hliníkovou základnou.

 • Lankové systémy Lankové systémy
  Lankové systémy jsou vhodné pro umístění plakátů do výkladních skříní či vestibulu. Snadná instalace, jednoduchá výměna motivů. Oboustranná prezentace.

 • Podlahové a pultové prezentační systémy Podlahové a pultové prezentační systémy
  Prezentační systém na pulty či podlahy prodejen. Plastové rámečky různých formátů pro Vaše sdělení, umístěné na pultu při platbě kartou či na podlaze přímu mezi regály se zbožím.

 • Boxy na vizitky a losy Boxy na vizitky a losy
  Lehce složitelné plastové boxy, vhodné pro vkládání vizitek či losů na kulturních či prezentačních akcích. Vhodné také pro užití na veletrzích.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Plastové stojánky na letáky Plastové stojánky na letáky
  Čiré plastové stojánky na letáky a vizitky. Formát DL až A3. Dodáváme ve stolním či nástěnném provedení. Možnost potisknout stojánky firemním logem.

 • Stojany na katalogy Stojany na katalogy
  Variantní nabídka plastových či kovových stojanů na větší množství letáků či katalogů. Hliníkové či plastové stojany na větší množství letáků či katalogů ve formátu A5, DL nebo A4.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

štítky:

klaprám světelný rám menu board plakátový rám autosalon prodejna vozů autobazar zákaznický poutač stojan na katalogy stojánek na letáky klaprám lankový systém reklama do výlohy informační stojan pultový display

sdílet: