Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Výstavy a veletrhyTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

GSM: +420 722 935 539
tel./fax: +420 417 579 579
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Výstavy a veletrhy


Účast na výstavách či veletrzích je pro propagaci výrobků či služeb firem klíčová a jsou na ní kladeny vysoké kvalitativní nároky. Pro účast na veletrzích či výstavách nabízíme bannerové systémy, prezentační stolky či prezentační stěny včetně potisku požadovaným motivem. Plastové boxy na vizitky, slosovací kupony či poukazy.

Výstavy a veletrhy Výstavy a veletrhy Výstavy a veletrhy

Lankový systém je vhodný také pro doplnění výstavní expozice. Plastové kapsy formátu A4 je možné instalovat v různých sestavách a obrovskou výhodou je i dvojnásobná kapacita při oboustranném využití (výstavní plocha je přístupná z obou stran). Toto řešení je velmi oblíbené i díky jednoduché výměně motivů. Pro propagaci venku před provozovnou, ale i v interiéru jsou velmi oblíbené zákaznické poutače (tzv. "áčka). Jednoduchá aplikace a výměna plakátu, zajištěná využitím zaklapávacích profilů. Plakát je krytý UV folií. Jednoduše lze poutač umístit na požadované místo.

Výstavy a veletrhy Výstavy a veletrhy Výstavy a veletrhy

Pro intenzivní propagaci sdělení lze také využít zajímavého řešení prezentace - bannerové systémy - stojany banner display, vhodné například na výstavy či jen jako doplněk v interiéru resp. bannerové lišty banner profil, kde je plakát umístěn mezi dvě zaklapávací hliníkové lišty a zavěšen na stěnu nebo do prostoru. Přímo v interiéru lze přímo na stolech využít pro prezentaci nabídky či denního menu plastové menu stojánky. Dodáváme v provedení z ohýbaného či dvoudílného plastu resp. s hliníkovou základnou pro větší stabilitu. Pro velmi zajímavou a intenzivní propagaci lze použít světelný rám. Světelné rámy dodáváme s podsvícením standardními zářivkami či velmi ekonomické řešení LED. Jednoduchá výměna motivu díky zaklapávacím hliníkovým lištám.

Výstavy a veletrhy Výstavy a veletrhy Výstavy a veletrhy

Pro propagaci venku před provozovnou, ale i v interiéru jsou velmi oblíbené zákaznické poutače (tzv. "áčka). Jednoduchá aplikace a výměna plakátu, zajištěná využitím zaklapávacích profilů. Plakát je krytý UV folií. Jednoduše lze poutač umístit na požadované místo. Bohatý výběr z plakátových rámů s hliníkovými profily, všechny standardní formáty, různé typy profilů a v provedení s oblými či ostrými rohy.

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Výstavy a veletrhy

 • Bannerové systémy Bannerové systémy
  Bannerové stojany a lišty jsou vhodné pro nástěnnou nebo samostatně stojící propagaci. Zaklapávací lišty banner profil a stojany banner display jsou velmi oblíbenou formou propagace.

 • Boxy na vizitky a losy Boxy na vizitky a losy
  Lehce složitelné plastové boxy, vhodné pro vkládání vizitek či losů na kulturních či prezentačních akcích. Vhodné také pro užití na veletrzích.

 • Venkovní a interierové poutače Venkovní a interierové poutače
  Zákaznické poutače pro interierové i venkovní použití. Standardní poutače s hliníkovými profily, designová "áčka", windtalkery, low-cost stojany.

 • Světelné rámy Světelné rámy
  Působivá propagace pomocí zářivkových či LED světelných panelů, osazených zaklapávacími lištami pro snadnou výměnu motivu. Dostupné i v oboustranném provedení.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Plastové stojánky na letáky Plastové stojánky na letáky
  Čiré plastové stojánky na letáky a vizitky. Formát DL až A3. Dodáváme ve stolním či nástěnném provedení. Možnost potisknout stojánky firemním logem.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

štítky:

sdílet: