Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Prodejny a showroomyTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Prodejny a showroomy


Pro propagaci venku před provozovnou, ale i v interiéru jsou velmi oblíbené zákaznické poutače (tzv. "áčka). Jednoduchá aplikace a výměna plakátu, zajištěná využitím zaklapávacích profilů. Plakát je krytý UV folií. Jednoduše lze poutač umístit na požadované místo. Bohatý výběr z plakátových rámů s hliníkovými profily, všechny standardní formáty, různé typy profilů a v provedení s oblými či ostrými rohy.

Velmi důležitou součástí propagace je vhodné umístění nabídky - katalogy a letáky. Pro tento účel naleznete v našem portfoliu stojany na katalogy s vysokou kapacitou a variabilitou. K dispozici jsou také stolní či nástěnné plastové zásobníky na letáky.

Prodejny a showroomy Prodejny a showroomy Prodejny a showroomy

Lankový systém je vhodný pro instalaci do výloh prodejen či interiéru. Plastové kapsy formátu A4 je možné instalovat v různých sestavách a obrovskou výhodou je i dvojnásobná kapacita při oboustranném využití (zpravidla ve výloháh exteriér / interiér). Toto řešení je velmi oblíbené i díky jednoduché výměně motivů. Pro platby v hotovosti lze využít našich plastových mincovníků Tiffany, Roberto a Economy.

Prodejny a showroomy Prodejny a showroomy Prodejny a showroomy

Pro intenzivní propagaci sdělení lze také využít zajímavého řešení prezentace - bannerové systémy - stojany banner display, vhodné například na výstavy či jen jako doplněk v interiéru resp. bannerové lišty banner profil, kde je plakát umístěn mezi dvě zaklapávací hliníkové lišty a zavěšen na stěnu nebo do prostoru.Pro vymezení prostorů v rámci budovy lze využít mobilní pásové či provazové bariéry.

Prodejny a showroomy Prodejny a showroomy Prodejny a showroomy

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Prodejny a showroomy

 • Lankové systémy Lankové systémy
  Lankové systémy jsou vhodné pro umístění plakátů do výkladních skříní či vestibulu. Snadná instalace, jednoduchá výměna motivů. Oboustranná prezentace.

 • Podlahové a pultové prezentační systémy Podlahové a pultové prezentační systémy
  Prezentační systém na pulty či podlahy prodejen. Plastové rámečky různých formátů pro Vaše sdělení, umístěné na pultu při platbě kartou či na podlaze přímu mezi regály se zbožím.

 • Boxy na vizitky a losy Boxy na vizitky a losy
  Lehce složitelné plastové boxy, vhodné pro vkládání vizitek či losů na kulturních či prezentačních akcích. Vhodné také pro užití na veletrzích.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

 • Venkovní a interierové poutače Venkovní a interierové poutače
  Zákaznické poutače pro interierové i venkovní použití. Standardní poutače s hliníkovými profily, designová "áčka", windtalkery, low-cost stojany.

 • Plastové stojánky na letáky Plastové stojánky na letáky
  Čiré plastové stojánky na letáky a vizitky. Formát DL až A3. Dodáváme ve stolním či nástěnném provedení. Možnost potisknout stojánky firemním logem.

 • Bannerové systémy Bannerové systémy
  Bannerové stojany a lišty jsou vhodné pro nástěnnou nebo samostatně stojící propagaci. Zaklapávací lišty banner profil a stojany banner display jsou velmi oblíbenou formou propagace.

 • Stojany na katalogy Stojany na katalogy
  Variantní nabídka plastových či kovových stojanů na větší množství letáků či katalogů. Hliníkové či plastové stojany na větší množství letáků či katalogů ve formátu A5, DL nebo A4.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

štítky:

klaprám plakátový rám mincovník nástěnka popisovatelná tabule orientační tabule stojan na katalogy stojánek na letáky vitrína zákaznický poutač lankový systém reklama do výlohy informační stojan pultový display

sdílet: