Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Cestovní a realitní kancelářeTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Cestovní a realitní kanceláře


Cestovní i realitní kanceláře mají obdobné nároky na prezentaci či propagaci své nabídky v rámci svých provozoven. Prezentaci aktuálních nabídek řeší lankový systém, vhodný pro instalaci do výloh či interiéru. Plastové kapsy formátu A4 je možné instalovat v různých sestavách a obrovskou výhodou je i dvojnásobná kapacita při oboustranném využití (zpravidla ve výloháh exteriér / interiér). Toto řešení je velmi oblíbené i díky jednoduché výměně motivů.

Pro propagaci venku před provozovnou, ale i v interiéru jsou velmi oblíbené zákaznické poutače (tzv. "áčka). Jednoduchá aplikace a výměna plakátu, zajištěná využitím zaklapávacích profilů. Plakát je krytý UV folií. Jednoduše lze poutač umístit na požadované místo.

Velmi důležitou součástí propagace cestovek či realitek je vhodné umístění nabídky - katalogy a letáky. Pro tento účel naleznete v našem portfoliu stojany na katalogy s vysokou kapacitou a variabilitou. K dispozici jsou také stolní či nástěnné plastové zásobníky na letáky.

Cestovní a realitní kanceláře Cestovní a realitní kanceláře Cestovní a realitní kanceláře

Pro propagaci na prodejním pultu či přímo na podlaze prodejny jsou vhodné prezentační systémy FloorWindo (podlaha) a DeskWindo (pult - placení kartou). Pro platby v hotovosti lze využít našich plastových mincovníků Tiffany, Roberto a Economy.

Cestovní a realitní kanceláře Cestovní a realitní kanceláře Cestovní a realitní kanceláře

Nabídky zájezdů či nemovitostí můžete jednoduše umístit do vitríny - vyberte si z obrovské škály velikostí a typů dle prostředí (venkovní/interiérové, s bezpečnostním sklem, s IP 56 pro venkovní použití ve zhoršených podmínkách atd.). Zaručenou pozornost si také zaslouží světelný rám, umístěný například ve výloze (vyrábíme i jako závěsný obosutranný), jednoduchá výměna motivu díky zaklapávacím profilům. Jako jmenovky u pracovišť či pro rozlišení míst k jednání jsou vhodné menu stojánky. Pro intenzivní propagaci sdělení lze také využít zajímavého řešení prezentace - bannerové systémy - stojany banner display, vhodné například na výstavy či jen jako doplněk v interiéru resp. bannerové lišty banner profil, kde je plakát umístěn mezi dvě zaklapávací hliníkové lišty a zavěšen na stěnu nebo do prostoru.

Cestovní a realitní kanceláře Cestovní a realitní kanceláře Cestovní a realitní kanceláře

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Cestovní a realitní kanceláře

 • Lankové systémy Lankové systémy
  Lankové systémy jsou vhodné pro umístění plakátů do výkladních skříní či vestibulu. Snadná instalace, jednoduchá výměna motivů. Oboustranná prezentace.

 • Podlahové a pultové prezentační systémy Podlahové a pultové prezentační systémy
  Prezentační systém na pulty či podlahy prodejen. Plastové rámečky různých formátů pro Vaše sdělení, umístěné na pultu při platbě kartou či na podlaze přímu mezi regály se zbožím.

 • Venkovní vitríny Venkovní vitríny
  Venkovní vitríny s bezpečnostním tvrzeným sklem a vysokou odolností proti vlivům počasí. Široký výběr rozměrů od formátu 4xA4 až po 27xA4. K dodání variantně s nohami či osvětlením a v barevných provedeních.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Venkovní a interierové poutače Venkovní a interierové poutače
  Zákaznické poutače pro interierové i venkovní použití. Standardní poutače s hliníkovými profily, designová "áčka", windtalkery, low-cost stojany.

 • Plastové stojánky na letáky Plastové stojánky na letáky
  Čiré plastové stojánky na letáky a vizitky. Formát DL až A3. Dodáváme ve stolním či nástěnném provedení. Možnost potisknout stojánky firemním logem.

 • Stojany na katalogy Stojany na katalogy
  Variantní nabídka plastových či kovových stojanů na větší množství letáků či katalogů. Hliníkové či plastové stojany na větší množství letáků či katalogů ve formátu A5, DL nebo A4.

 • Menu stojánky Menu stojánky
  Plastové stojánky, vhodné např. pro umístění cenovky, denní nabídky či jmenovky. Dodáváme jako jednodílné ve tvaru A, L a T resp. jako dvoudílné s plastovou či hliníkovou základnou.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

 • Bannerové systémy Bannerové systémy
  Bannerové stojany a lišty jsou vhodné pro nástěnnou nebo samostatně stojící propagaci. Zaklapávací lišty banner profil a stojany banner display jsou velmi oblíbenou formou propagace.

štítky:

stojan na katalogy stojánek na letáky klaprám lankový systém reklama do výlohy informační stojan pultový display vitrína venkovní vitríny venkovní poutač mincovník

sdílet: