Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Restaurace a hotelyTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Restaurace a hotely


Pro hotelové a restaurační zařízení dodáváme venkovní menu vitríny, variantně s LED podsvícením - stylová propagace nabídky Vaší restaurace nebo hotelu. Venkovní a interiérové vitríny jsou také vhodné pro umístění oznámení či poznámek. Magnetická záda, popisovatelná fixem. U venkovních vitrín je samozřejmostí bezpečnostní sklo, splňující normu ESG a odolnost vůči vlivům počasí. Pro vymezení prostorů v rámci budovy lze využít mobilní pásové či provazové bariéry. Plastové boxy na vizitky, slosovací kupony či poukazy. Pro propagaci venku před provozovnou, ale i v interiéru jsou velmi oblíbené zákaznické poutače (tzv. "áčka). Jednoduchá aplikace a výměna plakátu, zajištěná využitím zaklapávacích profilů. Plakát je krytý UV folií. Jednoduše lze poutač umístit na požadované místo.

Restaurace a holely Restaurace a holely Restaurace a holely

Přímo v interiéru lze přímo na stolech využít pro prezentaci nabídky či denního menu plastové menu stojánky. Dodáváme v provedení z ohýbaného či dvoudílného plastu resp. s hliníkovou základnou pro větší stabilitu. Bohatý výběr z plakátových rámů s hliníkovými profily, všechny standardní formáty, různé typy profilů a v provedení s oblými či ostrými rohy. Mezi velmi originální a poutavou formu podání informací či propagaci patří informační stojan. Vyrobeno z hliníku a osazeno plakátovým rámem nebo světelným rámem, možnost doplnit zásobníkem na letáky. Plastové boxy na vizitky, slosovací kupony či poukazy.

Restaurace a holely Restaurace a holely Restaurace a holely

Pro platby v hotovosti lze využít našich plastových mincovníků Tiffany, Roberto a Economy.Pro velmi zajímavou a intenzivní propagaci lze použít světelný rám. Světelné rámy dodáváme s podsvícením standardními zářivkami či velmi ekonomické řešení LED. Jednoduchá výměna motivu díky zaklapávacím hliníkovým lištám.

Restaurace a holely Restaurace a holely Restaurace a holely

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Restaurace a hotely

 • Venkovní vitríny Venkovní vitríny
  Venkovní vitríny s bezpečnostním tvrzeným sklem a vysokou odolností proti vlivům počasí. Široký výběr rozměrů od formátu 4xA4 až po 27xA4. K dodání variantně s nohami či osvětlením a v barevných provedeních.

 • Menu stojánky Menu stojánky
  Plastové stojánky, vhodné např. pro umístění cenovky, denní nabídky či jmenovky. Dodáváme jako jednodílné ve tvaru A, L a T resp. jako dvoudílné s plastovou či hliníkovou základnou.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Venkovní a interierové poutače Venkovní a interierové poutače
  Zákaznické poutače pro interierové i venkovní použití. Standardní poutače s hliníkovými profily, designová "áčka", windtalkery, low-cost stojany.

 • Světelné rámy Světelné rámy
  Působivá propagace pomocí zářivkových či LED světelných panelů, osazených zaklapávacími lištami pro snadnou výměnu motivu. Dostupné i v oboustranném provedení.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

 • Orientační tabulky Orientační tabulky
  Systém tabulek, určených pro označení místností či orientace v rámci budov. Plexi desky na distančních šroubech, sloužící jako orientační tabla.

štítky:

restaurace hotel vitrína menu nabídka menu stojánek provazová bariéra světelný rám posterlight menu vitrína orientační systém mincovník

sdílet: