Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Kanceláře a sídla firemTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Kanceláře a sídla firem


Pro velmi originální a reprezentativní propagaci Vaší společnosti vyberte z opravdu široké nabídky systémů pro propagaci. Lankový systém je vhodný například pro instalaci do vestibulu či recepce a může být osazen kontaktními informacemi či informacemi o společnosti, image obrázky atd.. Plastové kapsy formátu A4 je možné instalovat v různých sestavách a obrovskou výhodou je i dvojnásobná kapacita při oboustranném využití (zpravidla ve výloháh exteriér / interiér). Toto řešení je velmi oblíbené i díky jednoduché výměně motivů. Lankový systém je možné využít i jako doplněk interiéru zasedací místnosti v kombinaci s plakátovými rámy či světelnými rámy.

Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem

Pro vymezení prostorů v rámci budovy lze využít mobilní pásové či provazové bariéry. Bohatý výběr z plakátových rámů s hliníkovými profily, všechny standardní formáty, různé typy profilů a v provedení s oblými či ostrými rohy.

Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem

Jako zajímavé řešení komunikace se zákazníky fungují plastové boxy na vizitky, slosovací kupony či poukazy - lze je využít na veletrzích či společenských akcích či pouze v sídle společnosti. Velmi důležitou součástí propagace je vhodné umístění nabídky - katalogy a letáky. Pro tento účel naleznete v našem portfoliu stojany na katalogy s vysokou kapacitou a variabilitou. K dispozici jsou také stolní či nástěnné plastové zásobníky na letáky.

Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem

Jednoduché řešení orientace pohybu v budovách - orientační systémy. Popisky na chodby či ke vstupům do místností. Mezi velmi originální a poutavou formu podání informací či propagaci patří informační stojan. Vyrobeno z hliníku a osazeno plakátovým rámem nebo světelným rámem, možnost doplnit zásobníkem na letáky.

Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem Kanceláře a sídla firem

Venkovní a interiérové vitríny pro umístění oznámení či poznámek. Magnetická záda, popisovatelná fixem. U venkovních vitrín je samozřejmostí bezpečnostní sklo, splňující normu ESG a odolnost vůči vlivům počasí. Pro prezentaci poznámek či fotografií jsou vhodné textilní a korkové nástěnky. Dodáváme v široké škále rozměrů a ve čtyřech barevných provedeních. Lehká manipulace a montáž. Flipcharty pro jednoduchou přenosnou prezentaci, různé varianty dle náročnosti zákazníka.

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Kanceláře a sídla firem

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Plastové stojánky na letáky Plastové stojánky na letáky
  Čiré plastové stojánky na letáky a vizitky. Formát DL až A3. Dodáváme ve stolním či nástěnném provedení. Možnost potisknout stojánky firemním logem.

 • Boxy na vizitky a losy Boxy na vizitky a losy
  Lehce složitelné plastové boxy, vhodné pro vkládání vizitek či losů na kulturních či prezentačních akcích. Vhodné také pro užití na veletrzích.

 • Lankové systémy Lankové systémy
  Lankové systémy jsou vhodné pro umístění plakátů do výkladních skříní či vestibulu. Snadná instalace, jednoduchá výměna motivů. Oboustranná prezentace.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

 • Bannerové systémy Bannerové systémy
  Bannerové stojany a lišty jsou vhodné pro nástěnnou nebo samostatně stojící propagaci. Zaklapávací lišty banner profil a stojany banner display jsou velmi oblíbenou formou propagace.

 • Interiérové vitríny Interiérové vitríny
  Interiérové vitríny, vyráběné z válcovaného plechu či hliníkových profilů. Vhodné pro menší instalace uvnitř objektů. Variantně dodáváme s korkovými zády či plastovými bezpečnostními rohy.

 • Venkovní vitríny Venkovní vitríny
  Venkovní vitríny s bezpečnostním tvrzeným sklem a vysokou odolností proti vlivům počasí. Široký výběr rozměrů od formátu 4xA4 až po 27xA4. K dodání variantně s nohami či osvětlením a v barevných provedeních.

 • Textilní a korkové nástěnky Textilní a korkové nástěnky
  Textilní či korkové nástěnky pro snadné vyvěšení poznámek či sdělení. Motivy se jednoduše připevňují klasickými napínacími špendlíky. Textilní nástěnka je k dispozici ve čtyřech barvách.

 • Popisovatelné tabule Popisovatelné tabule
  Magnetické whiteboardy, popisovatelné fixem. Variabilní škála rozměrů. Ekonomicky výhodná verze Scritto Economy, skleněné nebo s tvrzeným emailovým povrchem, mobilní tabule, plánovací tabule.

 • Flipcharty Flipcharty
  Flipchartové stojany pro jednoduchou prezentaci na školách či firemních jednáních. Samostatně stojící tabule s magnetickým či nemagnetickým povrchem.

 • Orientační tabulky Orientační tabulky
  Systém tabulek, určených pro označení místností či orientace v rámci budov. Plexi desky na distančních šroubech, sloužící jako orientační tabla.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

štítky:

lankový systém plastový stojan stojánek na vizitky stojan na katalogy banner display box na vizitky

sdílet: