Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Obecní úřady a magistrátyTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Obecní úřady a magistráty


Státní orgány včetně orgánů uzemní či zájmové samosprávy jsou ze zánkona povinné zřídit úřední desku (zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, v plastném znění, §26 odst.1). Pro tyto účely nabízíme venkovní a interiérové vitríny, splňující různé požadavky dle prostředí, kde mají být instalovány. Dodáváme jednoduché a ekonomicky výhodné interiérové vitríny SCXS, SCS, SCSL či venkovní vitríny s bezpečnostním sklem, odolné vlivům počasí - řady SCT, SCL a SCE. Všechny vitríny mají fixem popisovatelná magnetická záda.

Obecní úřady a magistráty Obecní úřady a magistráty

Pro vymezení prostorů v rámci budovy lze využít mobilní pásové či provazové bariéry. Jednoduché řešení orientace pohybu v budovách - orientační systémy, popisky na chodby či ke vstupům do místností, vstupní tabla s přehledem subjektů či oddělení v objektu. Bohatý výběr z plakátových rámů s hliníkovými profily, všechny standardní formáty, různé typy profilů a v provedení s oblými či ostrými rohy.

Obecní úřady a magistráty Obecní úřady a magistráty Obecní úřady a magistráty

Plastové boxy na vizitky, slosovací kupony či poukazy. Popisovací tabule jsou k dispozici v ekonomické verzi (Scritto Economy), se skleněným či emailový povrchem (Scritto Glass, Scritto Enamel). Popisovatelné fiexem, magnetická záda, příslušenství. Pro prezentaci poznámek či fotografií jsou vhodné textilní a korkové nástěnky. Dodáváme v široké škále rozměrů a ve čtyřech barevných provedeních. Lehká manipulace a montáž. Pro poutavou prezentaci motivů a umístění tištěných materiálů či katalogů jsou vhodné informační stojany.

Obecní úřady a magistráty Obecní úřady a magistráty Obecní úřady a magistráty

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Obecní úřady a magistráty

 • Venkovní vitríny Venkovní vitríny
  Venkovní vitríny s bezpečnostním tvrzeným sklem a vysokou odolností proti vlivům počasí. Široký výběr rozměrů od formátu 4xA4 až po 27xA4. K dodání variantně s nohami či osvětlením a v barevných provedeních.

 • Interiérové vitríny Interiérové vitríny
  Interiérové vitríny, vyráběné z válcovaného plechu či hliníkových profilů. Vhodné pro menší instalace uvnitř objektů. Variantně dodáváme s korkovými zády či plastovými bezpečnostními rohy.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

 • Orientační tabulky Orientační tabulky
  Systém tabulek, určených pro označení místností či orientace v rámci budov. Plexi desky na distančních šroubech, sloužící jako orientační tabla.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Boxy na vizitky a losy Boxy na vizitky a losy
  Lehce složitelné plastové boxy, vhodné pro vkládání vizitek či losů na kulturních či prezentačních akcích. Vhodné také pro užití na veletrzích.

 • Popisovatelné tabule Popisovatelné tabule
  Magnetické whiteboardy, popisovatelné fixem. Variabilní škála rozměrů. Ekonomicky výhodná verze Scritto Economy, skleněné nebo s tvrzeným emailovým povrchem, mobilní tabule, plánovací tabule.

 • Textilní a korkové nástěnky Textilní a korkové nástěnky
  Textilní či korkové nástěnky pro snadné vyvěšení poznámek či sdělení. Motivy se jednoduše připevňují klasickými napínacími špendlíky. Textilní nástěnka je k dispozici ve čtyřech barvách.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

štítky:

vitrína úřední oznámení vyhláška jmenovky venkovní vitríny klaprám

sdílet: