Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Školy a školící centraTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

GSM: +420 722 935 539
tel./fax: +420 417 579 579
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Školy a školící centra


Pro podpoření efektivní výuky ve školách či různých školských zařízeních dodáváme širokou škálu popisovatelných tabulí, flipchartů, textilních a korkových nástěnek či další doplňky pro prezentaci či orientaci v interiérech školních budov.

Školy a školící centra Školy a školící centra Školy a školící centra

Školní tabule jsou k dispozici v ekonomické verzi (Scritto Economy), se skleněným či emailový povrchem (Scritto Glass, Scritto Enamel). Popisovatelné fiexem, magnetická záda, příslušenství. Pro prezentaci poznámek či fotografií jsou vhodné textilní a korkové nástěnky. Dodáváme v široké škále rozměrů a ve čtyřech barevných provedeních. Lehká manipulace a montáž. Flipcharty pro jednoduchou přenosnou prezentaci, různé varianty dle náročnosti zákazníka.

Školy a školící centra Školy a školící centra Školy a školící centra

Jednoduché řešení orientace pohybu v budovách - orientační systémy. Popisky na chodby či ke vstupům do místností. Venkovní a interiérové vitríny pro umístění oznámení či poznámek. Magnetická záda, popisovatelná fixem. U venkovních vitrín je samozřejmostí bezpečnostní sklo, splňující normu ESG a odolnost vůči vlivům počasí. Bohatý výběr z plakátových rámů s hliníkovými profily, všechny standardní formáty, různé typy profilů a v provedení s oblými či ostrými rohy. Flipcharty pro jednoduchou přenosnou prezentaci, různé varianty dle náročnosti zákazníka.

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Školy a školící centra

 • Popisovatelné tabule Popisovatelné tabule
  Magnetické whiteboardy, popisovatelné fixem. Variabilní škála rozměrů. Ekonomicky výhodná verze Scritto Economy, skleněné nebo s tvrzeným emailovým povrchem, mobilní tabule, plánovací tabule.

 • Textilní a korkové nástěnky Textilní a korkové nástěnky
  Textilní či korkové nástěnky pro snadné vyvěšení poznámek či sdělení. Motivy se jednoduše připevňují klasickými napínacími špendlíky. Textilní nástěnka je k dispozici ve čtyřech barvách.

 • Flipcharty Flipcharty
  Flipchartové stojany pro jednoduchou prezentaci na školách či firemních jednáních. Samostatně stojící tabule s magnetickým či nemagnetickým povrchem.

 • Orientační tabulky Orientační tabulky
  Systém tabulek, určených pro označení místností či orientace v rámci budov. Plexi desky na distančních šroubech, sloužící jako orientační tabla.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Venkovní vitríny Venkovní vitríny
  Venkovní vitríny s bezpečnostním tvrzeným sklem a vysokou odolností proti vlivům počasí. Široký výběr rozměrů od formátu 4xA4 až po 27xA4. K dodání variantně s nohami či osvětlením a v barevných provedeních.

 • Interiérové vitríny Interiérové vitríny
  Interiérové vitríny, vyráběné z válcovaného plechu či hliníkových profilů. Vhodné pro menší instalace uvnitř objektů. Variantně dodáváme s korkovými zády či plastovými bezpečnostními rohy.

štítky:

klaprám whiteboard plakátový rám nástěnka Scritto popisovatelná tabule orientační tabule stojan na katalogy stojánek na letáky vitrína

sdílet: