Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Galerie a muzeaTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Galerie a muzea


V oblasti prezentace děl v muzeích a galeriích máme bohaté zkušenosti. Opravdu bohatá škála plakátových rámů s různými parametry - oblý/ostrý roh, síla profilu, barevné provedení, jednostranné / oboustranné provedení. V řadě českých muzeích jsou již s velkou spokojeností provozovatelů užívány naše zaklapávací rámy. Pro Vaše muzeum či galerii připravíme vhodné řešení i pro atypické rozměry plakátů či specifické požadavky na barevné provedení.

Galerie a muzea Galerie a muzea Galerie a muzea

Plastové boxy na vizitky, slosovací kupony či poukazy. Pro vymezení prostorů v rámci budovy lze využít mobilní pásové či provazové bariéry. Mezi velmi originální a poutavou formu podání informací či propagaci patří informační stojan. Vyrobeno z hliníku a osazeno plakátovým rámem nebo světelným rámem, možnost doplnit zásobníkem na letáky.

Galerie a muzea Galerie a muzea Galerie a muzea

Pro intenzivní propagaci sdělení lze také využít zajímavého řešení prezentace - bannerové systémy - stojany banner display, vhodné například na výstavy či jen jako doplněk v interiéru resp. bannerové lišty banner profil, kde je plakát umístěn mezi dvě zaklapávací hliníkové lišty a zavěšen na stěnu nebo do prostoru.

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Galerie a muzea

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Světelné rámy Světelné rámy
  Působivá propagace pomocí zářivkových či LED světelných panelů, osazených zaklapávacími lištami pro snadnou výměnu motivu. Dostupné i v oboustranném provedení.

 • Venkovní a interierové poutače Venkovní a interierové poutače
  Zákaznické poutače pro interierové i venkovní použití. Standardní poutače s hliníkovými profily, designová "áčka", windtalkery, low-cost stojany.

 • Stojany na katalogy Stojany na katalogy
  Variantní nabídka plastových či kovových stojanů na větší množství letáků či katalogů. Hliníkové či plastové stojany na větší množství letáků či katalogů ve formátu A5, DL nebo A4.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

 • Orientační tabulky Orientační tabulky
  Systém tabulek, určených pro označení místností či orientace v rámci budov. Plexi desky na distančních šroubech, sloužící jako orientační tabla.

 • Bannerové systémy Bannerové systémy
  Bannerové stojany a lišty jsou vhodné pro nástěnnou nebo samostatně stojící propagaci. Zaklapávací lišty banner profil a stojany banner display jsou velmi oblíbenou formou propagace.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

 • Lankové systémy Lankové systémy
  Lankové systémy jsou vhodné pro umístění plakátů do výkladních skříní či vestibulu. Snadná instalace, jednoduchá výměna motivů. Oboustranná prezentace.

 • Boxy na vizitky a losy Boxy na vizitky a losy
  Lehce složitelné plastové boxy, vhodné pro vkládání vizitek či losů na kulturních či prezentačních akcích. Vhodné také pro užití na veletrzích.

štítky:

venkovní vitríny vitríny stojan na katalogy klaprám plakátový rám provazová bariéra světelný rám posterlight orientační systém

sdílet: