Travelpromo.cz - Prezentační systémy | Informační centraTravel promo

Dodáváme nejširší portfolio prezentačních systémů v ČR. Projektové realizace či výroba atypických systémů pro propagaci a podporu v místě prodeje.

Travelpromo.cz
Zemská 549/34
415 01 Teplice

MH Technic s.r.o.
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

tel.: +420 722 935 539
E-mail: obchod(@)travelpromo.cz


Informační centra


Pro informační centra, zřizovaná městskými úřady dodáváme široké spektrum vybavení pro propagaci tištěných či obrazových materiálů. Bohatý výběr z plakátových rámů s hliníkovými profily, všechny standardní formáty, různé typy profilů a v provedení s oblými či ostrými rohy.

Informační centra Informační centra Informační centra

Velmi důležitou součástí propagace je vhodné umístění katalogů a letáků. Pro tento účel naleznete v našem portfoliu stojany na katalogy s vysokou kapacitou a variabilitou. K dispozici jsou také stolní či nástěnné plastové zásobníky na letáky. Pro vymezení prostorů v rámci budovy lze využít mobilní pásové či provazové bariéry. Plastové boxy na vizitky, slosovací kupony či poukazy.

Informační centra Informační centra Informační centra

Státní orgány včetně orgánů uzemní či zájmové samosprávy jsou ze zánkona povinné zřídit úřední desku (zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, v plastném znění, §26 odst.1). Pro tyto účely nabízíme venkovní a interiérové vitríny, splňující různé požadavky dle prostředí, kde mají být instalovány. Dodáváme jednoduché a ekonomicky výhodné interiérové vitríny SCXS, SCS, SCSL či venkovní vitríny s bezpečnostním sklem, odolné vlivům počasí - řady SCT, SCL a SCE. Všechny vitríny mají fixem popisovatelná magnetická záda. Pro prezentaci poznámek či fotografií jsou vhodné textilní a korkové nástěnky. Dodáváme v široké škále rozměrů a ve čtyřech barevných provedeních. Lehká manipulace a montáž. Popisovatelné tabule jsou k dispozici v ekonomické verzi (Scritto Economy), se skleněným či emailový povrchem (Scritto Glass, Scritto Enamel). Popisovatelné fiexem, magnetická záda, příslušenství.

Informační centra Informační centra Informační centra

Chcete-li vědět více o uvedených produktech, prosím navštivte níže uvedené kategorie, k dispozici jsou fotografie, technické parametry, ceny a dostupnosti uvedeného sortimentu. Ke všem produktům zajišťujeme náhradní díly.

Přehled produktů, vhodných pro Informační centra

 • Stojany na katalogy Stojany na katalogy
  Variantní nabídka plastových či kovových stojanů na větší množství letáků či katalogů. Hliníkové či plastové stojany na větší množství letáků či katalogů ve formátu A5, DL nebo A4.

 • Informační stojany Informační stojany
  Prezentační stojany, vhodné jako nosné médium pro obchodní sdělení či jako informační zdroj nebo jmenovka u vystaveného produktu. Vhodné využití nalznou také jako orientační systém.

 • Zaklapávací rámy Zaklapávací rámy
  Nejširší spektrum hliníkových zaklapávacích rámů v ČR! Výběr ve všech formátech či designech, standardně ELOX i barevné provedení. Plakátové rámy s oblými i ostrými rohy.

 • Boxy na vizitky a losy Boxy na vizitky a losy
  Lehce složitelné plastové boxy, vhodné pro vkládání vizitek či losů na kulturních či prezentačních akcích. Vhodné také pro užití na veletrzích.

 • Textilní a korkové nástěnky Textilní a korkové nástěnky
  Textilní či korkové nástěnky pro snadné vyvěšení poznámek či sdělení. Motivy se jednoduše připevňují klasickými napínacími špendlíky. Textilní nástěnka je k dispozici ve čtyřech barvách.

 • Popisovatelné tabule Popisovatelné tabule
  Magnetické whiteboardy, popisovatelné fixem. Variabilní škála rozměrů. Ekonomicky výhodná verze Scritto Economy, skleněné nebo s tvrzeným emailovým povrchem, mobilní tabule, plánovací tabule.

 • Bariéry a zábrany Bariéry a zábrany
  Provazové a pásové bariérové zábrany, vhodné pro vymezení prostorů uvnitř budov - hotely, muzea, letiště, banky či pojišťovny.

 • Orientační tabulky Orientační tabulky
  Systém tabulek, určených pro označení místností či orientace v rámci budov. Plexi desky na distančních šroubech, sloužící jako orientační tabla.

 • Interiérové vitríny Interiérové vitríny
  Interiérové vitríny, vyráběné z válcovaného plechu či hliníkových profilů. Vhodné pro menší instalace uvnitř objektů. Variantně dodáváme s korkovými zády či plastovými bezpečnostními rohy.

 • Venkovní vitríny Venkovní vitríny
  Venkovní vitríny s bezpečnostním tvrzeným sklem a vysokou odolností proti vlivům počasí. Široký výběr rozměrů od formátu 4xA4 až po 27xA4. K dodání variantně s nohami či osvětlením a v barevných provedeních.

štítky:

klaprám infocentrum informační centrum statutární město obec městský úřad stojan na katalogy poutač zákaznický poutač tabule nástěnka vitrína úřední oznámení vyhláška jmenovky venkovní vitríny

sdílet: